مقالات آموزشی

فراموشی رمز دستگاه DVR AHD

فراموشی رمز دستگاه DVR AHD یکی از مشکلات رایج بین کابران است که بعد از گذاشتن رمز جدید برای دستگاه ضبط دوربین مداربسته dvr/nvr ،رمز را فراموش میکنند و سوالی که پیش می آید این است که چگونه رمز دستگاه DVR AHD را پیدا کنیم ؟  به اصطلاح DVR H.264 یک دستگاه ضبط ویدئویی عمومی بسیار محبوب است و این مقاله در صورت از دست دادن رمز عبور به شما کمک می کند. با دقت بخوانید و تمام مراحل نحوه بازنشانی گذرواژه DVR شبکه H.264 را دنبال کنید.

اول از همه ، بیایید توضیح دهیم دستگاه DVR های H.264 چیست. این DVR های H.264 یک نوع ضبط کننده ویدئویی معمولی هستند که توسط هزاران تولید کننده در سراسر جهان تولید می شوند و در بسیاری از نام های تجاری به فروش می رسند (معمولاً با شروع DVR لوگوی H.264 در آنجا نشان داده می شود). از آنجا که هزاران مارک DVR در بازار وجود دارد و روش بازنشانی گذرواژه از یک مدل به مدل دیگر متفاوت است.فراموشی رمز دستگاه DVR AHD

مقاله های مفید :

 

اولین قدم برای بازنشانی گذرواژه در DVR H.264 ، مشورت با دفترچه راهنمای تجهیزات یا تماس با نماینده/فروشنده DVR است ، اکثر نمایندگی های فروش (TVT ، Dahua ، Samsung ، Panasonic ، Bosch ، Axis) از محصولات خود پشتیبانی می کنند. اما گاهی اوقات شما یک DVR H.264 با مارک ناشناخته دارید و هیچ دفترچه راهنما در دسترس نیست یا هیچ تیم پشتیبانی فنی وجود ندارد. اگر رمز عبور DVR بدون مارک / عمومی خود را از دست داده اید ، می توانید روشهای بازنشانی رمز عبور را که در این راهنما نشان داده شده امتحان کنید.فراموشی رمز دستگاه DVR AHD

در زیر تکنیک ها و روش هایی که برای بازنشانی رمز عبور DVR H.264 به کار می بریم ذکر شده است. هر یک از آنها را امتحان کنید تا بتوانید رمز فراموش شده خود را بازیابی کنید.فراموشی رمز دستگاه DVR AHD

1. سعی کنید از رمز عبور پیش فرض کارخانه DVR استفاده کنید دوربین مداربسته مخفی کوچک
2. از H.264 DVR مولد رمز عبور اصلی استفاده کنید
3. برای بازنشانی رمز ، باتری را بردارید
4. برای بازنشانی گذرواژه ها از jumper استفاده کنید فراموشی رمز دستگاه DVR AHD

1. سعی کنید از رمز عبور پیش فرض کارخانه DVR استفاده کنید فراموشی رمز دستگاه DVR AHD

تلاش برای استفاده از رمز عبور پیش فرض DVR اولین چیزی است که برای بازیابی رمز عبور H.264 DVR بازیابی می شود. اغلب اتفاق می افتد که رمز عبور DVR اصلی هرگز تغییر نکرده است. دفترچه راهنمای سازنده DVR یا وب سایت را برای رمز عبور کارخانه/پیش فرض بررسی کنید. با استفاده از رمز عبور پیش فرض DVR برای تولیدکنندگان مختلف ، از جدول زیر غارت کنید. شاید DVR شما در آنجا ذکر شده باشد (فضای خالی روی رمز به این معنی است که باید جعبه رمز عبور را خالی بگذارید). همچنین می توانید رمزهای پیش فرض بیشتری را در این پیوند پیدا کنید.

DVR model Username Password
AVTECH admin admin
BSC admin 666666
COP admin
Citrox admin
Dahua admin admin
DG Seg admin
DSS admin 888888
Everfocus admin 11111111
Foscam admin
FVN admin 123456
HDL admin 12345
Ivio admin
Mulititoc admin 88888888
Multiview admin
Pelco admin 0
Pentaxxy admin 86244455
Posonic admin
Posonic admin 888888
Posonic admin 111111
Posonic admin 666666
Posonic guest
Posonic guest 888888
Posonic user 666666
RG admin
Sagemcom admin admin
Stillus admin 666666
Venetian admin 123456
Ventura admin 666666
VioStor admin admin
Voyager admin 519070
H.264 Yoko admin 11111111

2. از H.264 DVR مولد رمز عبور اصلی استفاده کنید

بسیاری از تولیدکنندگان دوربین های مدار بسته ژنراتورهای رمز عبور اصلی را برای دسترسی مدیر به محصولات دوربین مدار بسته خود ارائه می دهند. معمولاً آنها از تاریخ فعلی سیستم امنیتی برای ایجاد یک رمز عبور فوق العاده استفاده می کنند. دیگران ممکن است از شماره سریال تجهیزات استفاده کنند.

بسیاری از دستگاه های ضبط موجود در بازار DVR های عمومی هستند که در چین تولید می شوند و در بسیاری از موارد توسط شرکت های شخص ثالث مجددا مارک گذاری می شوند. با رابط کاربری می توانید تشخیص دهید که در بسیاری از مارک ها مانند HD iDVR ، Everfocus ، Everest ، Sansco ، Luxvision 5716 ، 6008T-EL ، HA-1648 ، CP-Plus ، Citrox ، BB-4CH ، Yoko ، TVT دقیقاً یکسان است. ، DVR های Super Live Pro و سایر مارک های عمومی به سادگی “شبکه H.264 ، DVR H.264” نامگذاری شده است. اگر DVR شما دارای صفحه ورود به سیستم مشابه صفحه زیر است ، به احتمال زیاد DVR عمومی H.264 است. توجه: طرح رنگ رابط کاربر ممکن است توسط شرکت مارک مجدد تغییر کرده باشد.

فراموشی رمز دستگاه DVR AHD

صفحه ورود دستگاه DVR ای اچ دی AHD

باید بدانید تاریخ DVR سیستم امنیتی شما چه تاریخی است. دستگاه را اجرا کرده و به سادگی زمان بندی روی صفحه را بررسی کنید. تاریخ توسط مولدهای رمز عبور برای ایجاد یک رمز عبور فوق العاده منحصر به فرد استفاده می شود.

تولید کننده رمز HiSilicon DVR

اگر دستگاه DVR شما بر روی تراشه ای ساخته شده توسط Hisilicon اجرا می شود ، می توانید مولد رمز Hisilicon را بررسی کنید تا یک رمز کارکرد برای ضبط کننده خود دریافت کنید. این ژنراتور با این مدلها کار می کند: Hi3511، Hi3512، Hi3515، Hi3520، Hi3531، Hi3532، Hi3521، Hi3520A، Hi3535، Hi3520D، Hi3530A، Hi3535A.

در اینترنت می توانید 3 نسخه از مولد رمز عبور Hisilicon H.264 DVR را پیدا کنید که با مدلهای ذکر شده در بالا کار می کند. همه آنها را یکی پس از دیگری امتحان کنید تا بتوانید رمز عبور را بازنشانی کنید. در زیر پیوندهای بارگیری ژنراتورهای رمز DVR وجود دارد.

لیست برنامه های تولید رمز برای ریست پسورد : ردیاب خودرو آهنربایی

چگونه از مولد رمز عبور HiSilicon H.264 DVR استفاده کنیم؟

تصویر زیر نمونه ای از نحوه استفاده از این نرم افزار تولید گذرواژه را نشان می دهد. سال ، ماه و روز (قالب YYYYMMDD) را که در زمانبندی DVR خود مشاهده می کنید وارد کنید. فرض کنید تاریخ روی صفحه شما 02/17/2020 است که باید تایپ کنید: 20200117.

فراموشی رمز دستگاه DVR AHD

قسمت وارد کردن تاریخ و رمز پیشفرض

در زیر نمونه ای از گذرواژه تولید شده توسط نرم افزار است که باید در دستگاه DVR وارد شود ، ذکر شده است ، این رمز منحصر به فرد است و فقط برای آن تاریخ (و روز) معتبر است. این نوع نرم افزار تولید کننده رمز عبور با مدل های DVR کار می کند که از تراشه داخلی تولید شده توسط Hisilicon استفاده می کند.

فراموشی رمز دستگاه DVR AHD

تاریخ دستگاه DVR و نمایش رمز تولید شده

نرم افزار ریست پسورد DVR Dahua

داهوا یک تولید کننده جهانی است و در بسیاری از موارد آنها تجهیزات خود را با مارک های محلی دیگر به فروش می رسانند.

نحوه استفاده از ژنراتور رمز عبور DVR Dahua

در زیر نمونه ای از استفاده از ژنراتور رمز عبور Dahua آمده است ، ماه و روز سال (قالب YYYYMMDD) را که در زمان بندی DVR مشاهده می کنید ، تایپ کنید.

رمز ساز دستگاه ضبط داهوا

فراموشی رمز دستگاه DVR AHD

تاریخ و رمز را وارد کرده و رمز را دریافت کنید.

پس از وارد کردن تاریخ DVR ، روی دکمه “ایجاد PW” کلیک کنید و رمز عبور ایجاد شده در پنجره رمز عبور را مشاهده خواهید کرد. DVR خود را امتحان کنید. اگر رمز عبور وارد نشده است ، می توانید اطلاعات بیشتری در مقاله پیدا کنید: نحوه بازنشانی رمز عبور سرور DVR Dahua.

H.264 DVR ژنراتور رمز عبور

در بسیاری از موارد DVR دارای مارک ناشناخته است. این امر امری عادی است زیرا بسیاری از تولید کنندگان چینی دستگاه های DVR یا دوربین های خود را به شرکت های ثالث می فروشند که آنها را با مارک های محلی نه چندان شناخته شده یا به عنوان DVR H.264 می فروشند. H.264 به خودی خود یک نام تجاری نیست بلکه فقط نام الگوریتم فشرده سازی است. می توانید رمز عبور عمومی H.264 را در این پیوند بارگیری کنید.

نحوه استفاده از ژنراتور رمز عبور DVR H.264

تصویر زیر نمونه ای از استفاده از مولد رمز H.264 را نشان می دهد. شما باید تاریخ نشان داده شده در زمان ثبت DVR خود را وارد کنید.

تولید کننده رمز عبور DVR Excel

این صفحه گسترده Excel دارای یک فرمول داخلی است که می تواند برای ایجاد گذرواژه های فوق العاده برای DVR های H.264 استفاده شود. این روش مانند روشهای قبلی عمل می کند ، شما باید تاریخ را وارد کنید و ابزار یک رمز عبور اصلی ایجاد می کند.

فراموشی رمز دستگاه DVR AHD

 

3. باتری را بردارید تا DVR تنظیم مجدد شود

تعدادی از DVR های H.264 را می توان با روش دیگری تنظیم کرد: حذف باتری از مادربرد. با انجام این کار ، ساعت سیستم بازنشانی می شود و دستگاه DVR به حالت پیش فرض کارخانه باز می گردد و می توانید با استفاده از نام کاربری و رمز عبور پیش فرض وارد شوید.

چقدر طول می کشد تا باتری برداشته شود؟ بستگی به شماره مدل DVR دارد. معمولاً 10 دقیقه طول می کشد تا کارت تخلیه شود. بنابراین ، تا زمانی که ساعت داخلی DVR به حالت پیش فرض نرسیده ، باتری را خاموش نگه دارید. مطابق تصویر زیر ، باتری را از دستگاه DVR خارج کنید.

فراموشی رمز دستگاه DVR AHDزمانی که باتری ساعت تمام می شود ، مهلت زمانی ضبط کننده به 01/010/2000 می رسد و یا می توانید گذرواژه پیش فرض را امتحان کنید یا از مولد رمز DVR برای ایجاد گذرواژه های جدید بر اساس این تاریخ استفاده کنید. به احتمال زیاد نام کاربری پیش فرض: admin و رمز عبور: خالی ، 12345 یا 123456 خواهد بود. برای دستگاه های DVR قدیمی Dahua رمز عبور می تواند “000000” باشد.

4. تنظیم مجدد DVR با استفاده از یک بلوز

برای انجام این نوع تنظیم مجدد ، باید جلد DVR خود را باز کرده و پین های تنظیم مجدد را در مادربرد پیدا کنید. برای مثال DVR های H.264 که دارای این پین ها هستند عبارتند از: DVR های قدیمی Dahua ، DVR های قدیمی TVT ، مدلهای DVR Swann و غیره.

یک مثال در زیر نشان داده شده است که می توانید با بستن دو مخاطب (پین) به مدت 3 دقیقه تنظیم مجدد شود.

اگر هنوز مشکل دارید و نمی توانید رمز عبور DVR H.264 خود را بازنشانی کنید ، سعی کنید با فروشنده/فروشنده خود تماس بگیرید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *