مقالات آموزشی

ریست پسورد dvr/nvr دوربین مداربسته

https://www.nohsad.com/reset-dvr-nvr-cctv-password/?preview_id=3075&preview_nonce=a055482b7c&post_format=standard&_thumbnail_id=3077&preview=true

پس از فراموش کردن رمز ورود DVR / NVR خود ، دیگر نمی توانید وارد سیستم شوید ، بنابراین نمی توانید تنظیمات را تغییر دهید یا حتی فیلم های ضبط شده را پخش کنید. پس از به روزرسانی امنیتی دستگاه ها ، اکثر محصولات DVR / NVR اکنون نمی توانند از طریق روش شبکه مانند دستور telnet هک شوند. اگر نمی توانید روش دستیابی را پیدا کنید ، دستگاه شما بی فایده خواهد بود. این مقاله به شما نشان می دهد که چگونه می توانید رمز ورود ایجاد شده برای ورود به سیستم را بدست آورید ، این روش کاربران را ملزم به بارگیری و اجرای ابزار “Superpassword” می کند ، این ابزار یک رمز عبور موقت ایجاد می کند که در عرض یک ساعت معتبر است.دوربین مداربسته مخفی کوچک

مقاله های مفید :

ابزار superadmin را بارگیری کنید:ریست پسورد dvr/nvr دوربین مداربسته

ابزار Superadmin یک فایل اجرایی است که با سیستم عامل 32/64 بیتی ویندوز سازگار است. پرونده .exe با دوبار کلیک می تواند بلافاصله اجرا شود ، نصب نیازی نیست. بر اساس الگوریتم ، این ابزار می تواند پسورد را پس از تاریخ و زمان ورودی محاسبه کند. ابزار رمز عبور برای DVR / NVR مبتنی بر Hisilicon کار می کند ، از جمله ضبط کننده هایی که از Hi3520 ، Hi3520D ، Hi3521A ، Hi3521D ، Hi3531 ، Hi3535 ، Hi3536 استفاده می کنند.
چگونه از ابزار superadmin استفاده کنیم؟ ریست پسورد dvr/nvr دوربین مداربسته

1. دستگاه خود را به مانیتور متصل کرده و داده ها و زمان نمایش داده شده روی مانیتور را یادداشت کنید.
2. روی فایل اجرایی “Superadmin.exe” دوبار کلیک کنید.ریست پسورد dvr/nvr دوربین مداربسته
3. تاریخ و زمان را از تقویم انتخاب کنید تا با تاریخ و زمان DVR / NVR مطابقت داشته باشد.ریست پسورد dvr/nvr دوربین مداربسته

 

ریست پسورد dvr/nvr دوربین مداربسته

 

4. برای ایجاد گذرواژه موقت روی “انجام آن” کلیک کنید
5. با استفاده از ماوس برای کار با DVR / NVR ، نام کاربری “admin” را وارد کنید ، سپس رمز ورود موقت را وارد کنید ، اکنون می توانید وارد سیستم شوید تا دوباره NVR را تغییر دهید.
چگونه رمز عبور DVR / NVR را تنظیم کنیم؟

تا آنجا که می دانیم ، امروزه اکثر DVR / NVR نمی توانند از طریق عملکرد سخت افزاری دوباره تنظیم شوند. آنها فقط به کاربران سرپرست اجازه می دهند پس از ورود به سیستم سیستم را بازنشانی کنند. در صورت فراموش کردن گذرواژه ، ضبط مجدد امکان پذیر نیست. برخی از ضبط کننده های DVR بسیار قدیمی را می توان با فشار دادن دکمه ها / کلیدهای جلوی صفحه تنظیم مجدد کرد ، ممکن است افراد با تولید کنندگان / تامین کنندگان اصلی مشورت کنند.
آیا می توان DVR / NVR را با باتری دکمه CMOS تنظیم کرد؟

مشابه رایانه ها ، هر برد اصلی دستگاه های DVR / NVR دارای یک باتری دکمه 3 ولت است. برخی از افراد ممکن است ساده لوحانه فکر کنند با اتصال کوتاه یا خارج کردن باتری ، DVR / NVR را دوباره تنظیم می کند. با این حال ، با این کار فقط تاریخ و زمان دستگاه خود را تنظیم می کنید ، رمز عبور مجدداً تنظیم نمی شود.

توجه : در صورتی که تجربه ای در این زمینه دارید زیر همین مقاله کامنت کنید و اگر این مقاله برای شما مفید بوده با دوستان خود با اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *