مقالات آموزشی

جی پی اس زیر پوستی برای حیوانات

جی پی اس زیر پوستی برای حیوانات

آیا جی پی اس زیر پوستی برای حیوانات وجود دارد ؟

در مورد محصولاتی که برای سگ و حیوانات خانگی ما موجود است ، غالباً بسیاری از باورهای غلط وجود دارد. به طور خاص ، در مورد دستگاه های جی پی اس زیر پوستی حیوانات

دو باور غلط رایج عبارتند از:

1) اینکه جی پی اس زیر پوستی می تواند در سگ ها و حیوانات خانگی دیگر کاشته شوند

2) جی پی اس های زیر پوستی کوچک در دسترس هستند که قابلیت یک ردیاب و جی پی اس را دارند. در این مقاله ، نگاه دقیق تری به این خواهیم داشت که چرا اینها در واقع افسانه هستند و تفاوتهای مهم بین ردیاب سگ GPS و جی پی اس زیر پوستی برای حیوانات خانگی را روشن می کنیم.

لینک های مفید :

جی پی اس زیر پوستی حیوانات : فروش دوربین مخفی کوچک

اگر مانند بسیاری از والدین مهربان سگ هستید ، احتمالاً در مورد ایمن نگه داشتن سگ خود تمام گزینه های ممکن را در نظر گرفته اید. در مورد جی پی اس های زیر پوستی و همچنین ردیاب سگ های GPS شنیده اید و فکر می کنید. باید بتوان این دو را با هم ترکیب کرد و یک وسیله ردیابی کامل سگ ساخت!

ما بعنوان یک محقق برجسته در فن آوری حیوانات خانگی ، مطمئناً توافق داریم که این راه حل ایده آل برای سالم و ایمن نگه داشتن دوستان خزدار ما باشد. با این حال ، مهم است که آگاه باشید ، در حال حاضر ، چنین فناوری برای مصرف کننده ای وجود ندارد که هر دو ریز ریز و ردیاب GPS را در یکجا ترکیب کند.

کاشت جی پی اس زیر پوستی در زیر پوست سگ در حال حاضر امکان پذیر نیست و ریز تراشه های فعلی سگ ها ردیابی GPS را ارائه نمی دهند. اینفوگرافی زیر تفاوت این دو نوع فناوری را نشان می دهد که در زیر با جزئیات بیشتر توضیح داده شده است:

 

جی پی اس زیر پوستی برای حیوانات

جی پی اس زیر پوستی برای حیوانات

جی پی اس زیر پوستی یک تراشه شناسایی ساده است خرید دوربین مداربسته کوچک مخفی

تراشه جی پی اس زیر پوستی برای سگ ها ایمپلنت شناسایی فرکانس رادیویی (RFID) است. همانطور که از این نام پیداست ، تراشه فقط برای اهداف شناسایی استفاده می شود. این دستگاه از یک تراشه کوچک و الکترونیکی تشکیل شده است که هر کدام دارای یک شماره شناسایی منحصر به فرد هستند. محصور در یک استوانه شیشه ای ، طول حدود 11-14 میلی متر و ضخامت 2-2.3 میلی متر ، اندازه تراشه تقریباً به اندازه یک دانه برنج است. وزن ریز تراشه ها تقریباً 0.025 گرم است.

⚠️ میکروچیپ ها آنقدر بزرگ نیستند که بتوانند در حال حاضر سخت افزاری برای GPS یا فناوری محلی سازی داشته باشند.

جی پی اس زیر پوستی برای حیوانات فقط در مواردی کار می کنند که سگی که گم شود و سپس پیدا شود و به دامپزشکی بیاورد. دامپزشکان می توانند صاحب سگ را با استفاده از اسکنری که شناسه جی پی اس زیر پوستی را می خواند شناسایی کنند. شناسه تراشه به اطلاعات تماس مالک پیوند داده شده و در یک پایگاه داده میکروچیپ ثبت شده است.

اگر اطلاعات تماس شما به روز نباشد ، در صورت گزارش یافتن سگ گمشده ، دیگر نمی توانید به آن دسترسی پیدا کنید. در حالت ایده آل ، اطلاعات مرتبط با شناسه تراشه باید به روز باشد ، به طوری که در صورت وارد شدن سگ به دامپزشکی ، می توانید با شما تماس گرفته و سگ خود را تحویل بگیرید.

تراشه جی پی اس زیر پوستی به روشی عادی تبدیل شده و اکنون در بسیاری از کشورها به طور قانونی مورد نیاز است. مزیت ریز تراشه زیر پوستی این است که یک راه حل دائمی و ایمن برای شناسایی سگ شما ارائه می دهد.

آیا جی پی اس زیر پوستی در صورت گم شدن سگ من می تواند به من کمک کند؟

متأسفانه ، استفاده از ریز تراشه ها بسیار محدود است. تنها راه ممکن برای استفاده از میکروچیپ زیر پوستی این است که کسی سگ شما را پیدا کند ، او را به دامپزشکی بیاورد و تراشه را بخواند. در حالی که در جستجوی سگ گمشده خود هستید ، جی پی اس زیر پوستی برای پیدا کردن سگ ها کمکی نمی کند. به این ترتیب ، میکرو تراشه ها زیر پوستی برای پیدا کردن سگ گمشده شما کاربرد چندانی ندارند.

⚠️در حالی که در جستجوی سگ گمشده خود هستید ، یک جی پی اس زیر پوستی برای پیدا کردن سگ شما کمکی نمی کند.

بنابراین ، هنگامی که برای یافتن دوست خزدار محبوب خود باید سریع عمل کنید ، بستگی به یک ریز تراشه برای پیوستن شما به سگ گمشده شما مطلوب نیست. خوشبختانه ردیاب ها و جی پی اس های مخصوص حیوانات راه حلی برای ردیابی و پیدا کردن سگ گمشده شما در زمان واقعی ارائه می دهند.

جی پی اس سگ GPS: دستگاه ردیابی در زمان واقعی سگ های گمشده دستگاه شنود مخفی کوچک

برخلاف تراشه جی پی اس زیر پوستی ، ردیاب GPS به شما امکان می دهد سگ خود را در زمان واقعی ردیابی کنید ، بنابراین می توانید بلافاصله سگ خود را پیدا کنید ،

ردیاب چگونه کار می کند؟ خرید دوربین مخفی کوچک

ردیاب GPS شامل یک آنتن GPS و سایر سخت افزارهای مهم است که به دستگاه اجازه می دهد با استفاده از ماهواره های GPS مکان خود را در هر کجای دنیا پیدا کند. مختصات مکان محاسبه شده سپس از طریق ردیاب به سرورهای Tractive و به برنامه Tractive GPS در تلفن هوشمند شما با کمک شبکه تلفن همراه محلی ارسال می شود – دقیقاً مانند ارسال پیام کوتاه. به همین دلیل ردیاب بیش از هر محدوده ای ، در بیش از 150 کشور در سراسر جهان کار می کند و به یک برنامه اشتراک نیاز دارد

🛰️ ردیاب های GPS ، برخلاف تراشه جی پی اس زیر پوستی ، به شما امکان می دهند سگ گمشده خود را در زمان واقعی ردیابی کنید. شانس شما را برای پیدا کردن سگ فراری خود به طرز چشمگیری افزایش می دهد

ردیاب های مگنتی بندی یکی از محبوب ترین و پرفروش ترین ردیاب های GPS برای سگ ها در سراسر جهان است. ردیاب به والدین سگ امکان پیگیری اعضای خانواده سگ مورد علاقه خود را در زمان واقعی با استفاده از ویژگی ردیابی زنده ارائه می دهد. در نتیجه ، می توانید هر زمان که سگ شما از ردیاب GPS استفاده می کند ، موقعیت سگ خود را مشاهده ، ردیابی و بازیابی کنید.

با 30 گرم نور و تنها با ابعاد 72 29 29 16 16 میلی متر ، ردیاب را می توان با استفاده از گیره های نصب شده به راحتی به یقه یا مهار سگ متصل کرد. در زیر برخی از ویژگی ها و ویژگی های اضافی ردیاب GPS جذاب برای سگ ها آورده شده است:

 • ضدآب
 • با دوام و مقاوم در برابر ضربه
 • محدوده نامحدود
 • ردیابی زنده و پیش فرض (بسته به آنچه نیاز دارید هر 2 تا 4 ثانیه یا 2-60 دقیقه به روز می شود)
 • برنامه موبایل و وب
 • طرح اشتراک
 • نظارت بر فعالیت
 • حصار مجازی
 • اشتراک گذاری عمومی و خانوادگی
 • سابقه مکان
 • نور و صدا LED
 • حالت صرفه جویی در باتری
 • پوشش تلفن همراه و سیگنال GPS مورد نیاز است
 • سازگار با الکسا

GPS جذاب برای سگ ها: فناوری صرفه جویی در زندگی

صاحبان سگ در سراسر جهان از آخرین فناوری ردیابی GPS برای ایمن نگه داشتن سگ خود بهره می گیرند.

این پیغام را صاحب سگی برای ما ارسال کردن که از فروشگاه نهصد ردیاب GPS خریداری کرده بودند و سگشان را در موقعیت خطرناکی نجات دادند:

“من می نویسم تا به شما اطلاع دهم که ردیاب GPS جذاب شما امروز زندگی سگ من را نجات داد. سگ من بیرون از خانه بازی می کردند و من متوجه شدم که یکی از سگهای من به مدت 15-20 دقیقه با GPS حرکت نکرده است. با استفاده از برنامه ردیاب ، توانستم او را پیدا کنم. او از داخل نهر افتاده بود که پشت خانه من می دوید و قادر به بیرون آوردن خود نبود. فقط در حالی که صورتش از آب بیرون آمده بود غیرقابل کنترل می لرزید. توانستم او را از آب بیرون بیاورم. اگر ردیاب شما نبود ، متوجه نمی شدم که او در خطر است. از شما برای کمک به نجات جان توله سگ محبوب من بسیار سپاسگزارم! ”

جی پی اس زیر پوستی برای حیوانات

جی پی اس زیر پوستی برای حیوانات

خلاصه تفاوت: ردیاب سگ در تراشته جی پی اس زیر پوستی

به طور خلاصه ، تفاوت های اصلی بین ردیاب های سگ GPS و ریز تراشه ها در زیر بیان شده است:

1: عملکرد

با وجود باور عمومی ، ردیاب ها و ریز تراشه های GPS دو عملکرد کاملاً متفاوت را دارند. میکروچیپ زیر پوستی اجازه می دهد سگ هایی که به دامپزشکی منتقل شده اند با توجه به شماره شناسه میکروچیپ آنها شناسایی شود. ردیاب GPS به شما امکان می دهد سگ خود را در زمان واقعی بیابید.

2: اجزای سخت افزار لازم

برای تهیه توابع شرح داده شده در بالا ، ردیاب ها و ریز تراشه های GPS به م hardwareلفه های مختلف سخت افزاری متکی هستند ، هر کدام برای اهداف منحصر به فرد استفاده می شوند. یک ریز تراشه فقط عملکرد ساده ای دارد که می تواند یک شماره شناسائی ارائه دهد که می تواند با سگ شما مرتبط شود. بنابراین فقط از یک تراشه کوچک و الکترونیکی محصور در یک استوانه شیشه ای تشکیل شده است. ردیاب های GPS انواع مختلفی از ویژگی ها را برای کمک به شما در یافتن سگ خود ارائه می دهند. اجزای لازم ردیاب GPS شامل ماژول GSM ، آنتن GPS ، چراغ LED ، بلندگو ، باتری و سیم کارت است.

3: اندازه

در نتیجه عملکردها و اجزای سخت افزاری فوق الذکر هر دستگاه ، اندازه ریز تراشه ها زیر پوستی و ردیاب های GPS بسیار متفاوت است. میکرو تراشه های زیر پوستی که فقط دارای یک تراشه الکترونیکی هستند که توسط اسکنر RFID قابل خواندن هستند ، تقریباً به اندازه یک دانه برنج هستند. در مقابل ، ردیاب های GPS باید به اندازه کافی بزرگ باشند تا شامل سخت افزار فوق الذکر شوند. در نتیجه ابعادی در حدود 72 29 29 16 16 میلی متر دارند و 30 گرم وزن دارند.

⚠️با در نظر گرفتن همه اینها ، در حال حاضر فناوری GPS به صورت میکروچیپ وجود ندارد

برای حفظ امنیت سگ من به چه چیزهایی نیاز دارم؟

از دست دادن سگ می تواند یک تجربه ترسناک باشد. برای اطمینان از اینکه سگ شما هرگز گم نخواهد شد ، توصیه می کنیم از همه موارد زیر استفاده کنید:

 • برچسب های یقه را با نام و شماره تلفن خود به وضوح مشخص کنید.
 • ردیاب سگ GPS ، که به شما امکان می دهد سگ خود را در زمان واقعی ردیابی کنید ، در هر زمان که شما را ترک کند.
 • کاشت ریز تراشه برای اهداف شناسایی نه به عنوان جی پی اس و ردیابی.

به این ترتیب دوست پشمالوی شما همیشه در کنار شما خواهد بود!

 

2 دیدگاه در “جی پی اس زیر پوستی برای حیوانات

 1. بیتا گفت:

  سلام
  قابل استفاده برای خرگوش هم هست ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *