مقالات آموزشی

جی پی اس سگ و حیوانات خانگی

جی پی اس سگ و حیوانات خانگی

از دست دادن حیوان محبوب خود بزرگترین ترس هر صاحب حیوان خانگی است. متأسفانه تقریباً هر روز این اتفاق می افتد و سالانه حدود 7.6 میلیون حیوان وارد پناهگاه می شوند. در میان این تعداد حدود 2.7 میلیون حیوان (1.2 میلیون سگ و 1.4 میلیون گربه) وجود دارد که به اتان تبدیل شده اند. راه حل اینجا ساده است: حیوان خانگی شما به شما احتیاج دارد. مسئولیت رسیدگی به آنها و ایمن نگه داشتن آنها بر عهده شما است و اینکه چگونه جی پی اس سگ و حیوانات خانگی به شما کمک می کند

لینک های مفید :

به صاحبان حیوانات خانگی اغلب توصیه می شود که میکرو تراشه ای را روی حیوان خانگی خود کاشته و از بروزرسانی منظم اطلاعات اطمینان حاصل کنند. اما این ممکن است برای بازیابی حیوان خانگی از دست رفته کافی نباشد. هنوز جایی برای غریبه ها باقی می ماند تا حیوان خانگی شما را تحویل بگیرند زیرا خدا می داند چه هدفی را دنبال می کند و تنها زمانی مفید خواهد بود که حیوان را به پناهگاه یا دامپزشک برسانند. بنابراین ممکن است بخواهید علاوه بر کاشت میکروچیپ یا برچسب شناسه ، روی یک ردیاب GPS سرمایه گذاری کنید.

 

 

مزایای جی پی اس سگ و حیوانات خانگی نشان می دهد که سیستم های ردیابی از برچسب های سگ قابل اطمینان تر هستند زیرا به راحتی از بین نمی روند.

ردیاب های کوچک مخصوص حیوانات ساخته شده اند که محکم و ضد آب هستند و در هنگام فرار سگ شما خطر آسیب دیدن آنها را کاهش می دهد. اما مهمتر از همه ، این مکان در زمان واقعی محل زندگی حیوان شما را تحت پوشش قرار می دهد.

با لمس یک دکمه ، صاحبان حیوانات خانگی می توانند به مکانی که اعضای خانواده خزدار آنها هستند قبل از اینکه خیلی دیر شود ، دسترسی پیدا کنند. جی پی اس سگ و حیوانات خانگی در فروشگاه نهصد از لحاظ فنی بسیار پیشرفته هستند ، از طریق تلفن همراه یا رایانه می توان به تمام این اطلاعات دسترسی داشت.
چرا سگ من به ردیاب GPS احتیاج دارد؟ فروش دوربین مداربسته مخفی کوچک

سگ شما برای امنیت و راحتی به جی پی اس نیاز دارد. به عنوان یک مالک ، ممکن است درمورد اینکه چرا آنها همزمان به میکروچیپ و ردیاب GPS احتیاج دارند گیج شوید. برای پاسخ به این سوال ، ابتدا باید تفاوت این دو و همچنین مزایای مختلف ردیاب GPS سگ را بدانید و درک کنید.

مهمترین تفاوت بین ریز تراشه و جی پی اس این است که مورد اول برای احراز هویت استفاده می شود در حالی که جی پی اس سگ عمدتا برای مکان یابی حیوان خانگی شما در زمان واقعی استفاده می شوند.

جی پی اس های سگ مانند برنامه GPS موجود در دستگاه تلفن همراه شما کار می کند ، با این تفاوت که به اندازه کافی باتری را تخلیه نمی کند و دارای ویژگی های اضافی است که صاحبان حیوانات خانگی از آن استفاده می کنند.جی پی اس سگ و حیوانات خانگی GPS اگر حیوانات خانگی آنها از حد ایمنی فراتر رفته باشند ، به صاحبان آنها هشدار می دهد و از آنجا که بیش از اینکه کاشته شوند ، فرسوده هستند ، طراحی ضدآب آن برای حیوانات خانگی شما در فضای باز مناسب خواهد بود.جی پی اس مخصوص حیوانات موجود درفروشگاه نهصد همچنین دارای پوشش گسترده GPS است و به مالکان کمک می کند مسافت بیشتری را در مقایسه با قابلیت ریز تراشه طی کنند.
مزایای جی پی اس سگ و حیوانات خانگی دوربین کوچک کنترل از راه دور SQT

 

جی پی اس سگ و حیوانات خانگی

جی پی اس سگ و حیوانات خانگی

فاکتورهای زیادی وجود دارد که سگ را فراری می دهد. این می تواند به دلیل وجود نوزاد جدید در خانه ، بی حوصلگی یا هیجان باشد. در هر صورت ، یک سگ فراری یک وضعیت خطرناک است. آنها می توانند در خارج و بدون نظارت مورد ضرب و شتم قرار بگیرند یا حتی به سرقت بروند. با جی پی اس سگ و حیوانات خانگی ، توانایی کشف موقعیت آنها در کف دست شماست. این بدون شک سریعترین دسترسی است که شما به هرگونه اطلاعات در مورد حیوان خانگی خود دارید. اگرچه هزینه های اضافی برای شما به همراه خواهد داشت ، اما ارزش آن بسیار زیاد خواهد بود زیرا مزایای جی پی اس سگ و حیوانات خانگی برای شما بسیار زیاد است.

مالکانی که جی پی اس سگ و حیوانات خانگی ندارند ، باید به سرویس های دیگری مانند مهمانی های جستجوی حرفه ای و گروه های امداد و نجات اعتماد کنند – و این از استرس ناشی از بررسی مداوم سگ شما در پناهگاه ها نیست. این می تواند از نظر روحی و جسمی خسته کننده باشد زیرا هیچ تضمینی برای نشان دادن حیوان خانگی شما وجود ندارد.

یکی دیگر از عواملی که باید در اینجا مورد توجه قرار گیرد این واقعیت است که حیوان خانگی در یک چشم به هم زدن می تواند از بین برود و هر چقدر هم باهوش باشد ، سگ ها در محیط های ناآشنا هنوز هم می توانند گم شوند. بنابراین به عنوان یک صاحب حیوان خانگی ، باید از قبل برنامه ریزی کنید. سیستم جی پی اس سگ و حیوانات خانگی با به روزرسانی لحظه به لحظه حرکت وی ، از عقب افتادن شما در صورت از دست رفتن حیوان خانگی جلوگیری می کند.
یک جی پی اس سگ و حیوانات خانگی می تواند جان حیوان خانگی شما را نجات دهد

سالانه بیش از یک میلیون حیوان خانگی جان خود را از دست می دهند. سگها در مواقعی مورد ادعا قرار می گیرند که در مدت مشخصی ادعا نشوند و متأسفانه تعداد این نوع پناهگاهها از انسانیت بیشتر است. جی پی اس سگ و حیوانات خانگی شما در وهله اول با جلوگیری از سگ های فراری مفید است. مهم نیست که آنها به پناهگاه شهری نگه داشته می شوند یا در مخازن مخفی می شوند ، دستگاه هایی مانند ردیاب های مگنتی حیوانات به شما پوشش کاملی را در مورد مکان آنها می دهند.دوربین تحت شبکه کوچک SQT

موارد فراری تنها شرایط خطرناکی نیست که حیوان خانگی شما را به خطر می اندازد. حیوانات ، به ویژه گربه ها ، وقتی بیمار هستند یا زخمی می شوند ، از آنها دور می شوند. با یک GPS متصل ، می توانید بلافاصله آنها را پیدا کرده و به نیازهای پزشکی آنها رسیدگی کنید.

با این حال یکی از مزایای جی پی اس سگ و حیوانات خانگی که باید در مورد ردیاب های GPS از آن آگاه باشید این است که درد آنها برای سگها کمتر از ریز تراشه ها است. در حالی که ریز تراشه های کاشته شده فقط درد جزئی به حیوان خانگی شما وارد می کنند ، برخی از زخم ها ممکن است در نهایت آلوده شده و عوارض بیشتری ایجاد کنند. علاوه بر این ، میکرو تراشه ها از شانه ها به معده منتقل می شوند و باعث می شوند تومورهای بافت نرم معروف به سارکوم در اطراف منطقه ایجاد شود. این موارد ممکن است به طور کلی غیر معمول باشد ، اما هنوز هم ممکن است اتفاق بیفتد و ممکن است حیوان خانگی شما را در معرض خطر قرار دهد.

از طرف دیگر ، جی پی اس سگ و حیوانات خانگی فقط در اطراف یقه سگ شما استفاده می شود. به عنوان مثال ردیاب های مخصوص حیوانات در فروشگاه نهصد ، تقریباً 4.2 اونس وزن دارد ، اندازه ای که برای سگ شما ناراحت نیست.
ردیاب های GPS مواردی فراتر از نقشه برداری و مکان در زمان واقعی ارائه می دهند دوربین کوچک مخفی

جی پی اس سگ و حیوانات خانگی به دارندگان کمک می کند تا حیوانات خانگی مورد علاقه خود را ردیابی کنند و شما می توانید حصار مجازی ایجاد کرده و هر زمان که حیوان خانگی شما از آن عبور کرد ، به شما اطلاع داده شود. ماندگاری طولانی مدت باتری آن به شما امکان می دهد تا در صورت فرار از محل زندگی ، حیوانات خانگی از دست رفته را در مکان یابی قرار دهید.

نیازی به گفتن نیست که دستگاه های GPS در فروشگاه نهصد در طول سال ها برای رفع نگرانی های مختلف صاحبان حیوانات خانگی تولید شده اند – با هدف اصلی اطمینان از ایمنی حیوان خانگی شما و ارائه مزایای جی پی اس سگ و حیوانات خانگی. سیستم های قابل اطمینان GPS مانند یک دستگاه ارتباطی نیز کار می کنند ، این کار را با اتصال شما به حساب های رسانه های اجتماعی خود انجام می دهد ، درصورت نیاز به کمک در یافتن حیوان خانگی از دست رفته ، می توانید با دیگر صاحبان حیوانات خانگی تماس بگیرید.

جی پی اس سگ و حیوانات خانگی

جی پی اس سگ و حیوانات خانگی

شاید مهمترین ویژگی جی پی اس موجود در فروشگاه نهصد ، کاربرد موبایل کاربر پسند آن باشد. اکثر مردم در حال حاضر صاحب یک تلفن هوشمند هستند و به راحتی بیشتر ما بارگیری برنامه ها برای استفاده روزمره است. برنامه GPS  به طور خاص طراحی شده است تا به دارندگان امکان کنترل حرکت حیوان خانگی خود را در هر کجا که باشد ، بدهد و آنها را از نگرانی راحت کند.
عیب سیستم های ردیابی GPS

هیچ سیستمی برای بی نقص بودن ساخته نشده است و قطعاً ردیابی GPS دارای ایراداتی است. یکی از بارزترین موارد باید پول لازم برای نصب باشد. از آنجا که شما اساساً هزینه خدمات ماهواره را پرداخت می کنید ، هزینه اشتراک ماهیانه در پی خواهد داشت. عدم پرداخت در تاریخ برنامه ریزی شده شرکت را به خاموش کردن قابلیت ردیابی GPS شما سوق می دهد. ردیاب هایی وجود دارند که به هزینه های اضافی در بازار نیاز ندارند ، اما اینها برای صاحبان سگ مناسب نیستند زیرا موقعیت سگ شما را در زمان واقعی مشخص نمی کنند.هزینه نصب دوربین کوچک در منزل چقدر است ؟

مسئله دیگر این است که اگر در مناطقی با پوشش تلفنی ضعیف وارد شوید ، ممکن است در یافتن سگ خود مشکل داشته باشید. یک مثال خوب در اینجا این است که وقتی یک سگ در سفر کمپینگ گم می شود. اگر هیچ پوششی در اطراف منطقه نداشته باشید ، مکان یابی آنها یک چالش است ، این بدان معناست که آنها می توانند از دستگاه GPS خود استفاده کنند ، اما هنوز نمی توانید مکان آنها را تعیین کنید.آشنایی با انواع دوربین مداربسته مخفی کوچک منزل

مانند هر دستگاهی ، حتی دستگاه هایی که باتری آن ها کم است ، در برخی موارد قطع می شود. اگر سگ بیش از یک روز رفته باشد ، این به ضرر شما خواهد بود. بنابراین بدون برق ، سیستم به هیچ عنوان قادر به ردیابی دستگاه نخواهد بود.

به طور کلی ، ردیاب ها ممکن است معایب خاص خود را داشته باشند ، اما به راحتی با مزایای جی پی اس سگ و حیوانات خانگی و روش های مختلفی که به شما کمک می کند حیوان خانگی شما از خطر خارج شود قابل توجیه است.

سگ ها بهترین دوست انسان هستند و دیدن آنها خوشحال و سالم ارزش سرمایه گذاری در هر مقداری را دارد. همچنین گزینه بهتری نسبت به حبس کردن آنها در چهار دیوار هر روز است. بنابراین اگرچه هرگز نمی توانید مطمئن باشید که چه موقع یا چگونه سگ شما فرار می کند ، مهم این است که یک قدم جلوتر باشید تا اطمینان حاصل کنید که آنها را با خیال راحت پس می گیرید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *