مقالات آموزشی

بهترین دوربین مداربسته برای باغ و مزرعه

بهترین دوربین مداربسته برای باغ و مزرعه :

محافظت از یکپارچگی تأمین مواد غذایی کشور یکی از مهمترین مسئولیت های یک کشاورز است. مراقبت از مزارع و قلم های وی برای کشاورزان یا هر شخص دیگری در صنعت کشاورزی ضروری است – اما انجام آن با یک سیستم نظارت سنتی بسیار دشوار است. مزرعه ها معمولا در مناطق دور هستند و آنتن دهی اینترنت و برق در آنجا معمولا سخت است و برای مزارع از دوربین های مداربسته حرفه ای و بروز باید استفاده شود. خوشبختانه ، فروشگاه نهصد به لطف فناوری بی سیم و مبتنی بر ابر ، راه حل های مورد نیاز سیستم امنیتی مزرعه را به بازار کشاورزی ارائه می دهد. با استفاده از مزرعه ای که تحت کنترل دوربین مداربسته خورشیدی و بیسیم باشد صنعت کشاورزی می تواند اموال و مسئولیت های آن را – فارغ از اینکه در کجا واقع شده اند – کاملاً تحت نظر داشته باشد

مقاله های مفید : چگونه دوربین مداربسته مخفی و شنود را پیدا کنیم ؟

 

بهترین دوربین مداربسته برای باغ و مزرعه

راه حل های امنیتی برای کشاورزی

دوربین های امنیتی از راه دور برای مزارع به کشاورزان این امکان را می دهد که زمین و دام خود را از هرجای دیگر نظارت کنند. دلیل آن این است که فناوری دوربین خورشیدی کلید سیستم های دوربین کشاورزی است که در تنظیمات مختلف کار می کنند.

مزایای استفاده از دوربین مدرابسته خورشیدی در باغ و مزرعه :

انرژی خورشیدی: از آنجا که دوربین های ما 100٪ از انرژی خورشیدی استفاده می کنند ، بدون در نظر گرفتن فاصله آنها از شبکه برق ، می توان آنها را در هر جایی نصب کرد. فقط با شش ساعت تابش مستقیم نور خورشید ، دوربین می توانند به مدت هفت شبانه روز به طور مداوم کار کنند. پانل های خورشیدی که آنها را تأمین می کند می توانند تا 100 فوت از دوربین ها نصب شوند و حداکثر انعطاف پذیری را به اپراتورها می دهند.

[/vc_row][vc_row][vc_column]

[/vc_column][/vc_row]

مبتنی بر ابر: با استفاده از داده های تلفن همراه برای انتقال تصاویر و ویدئوها به سرور مبتنی بر ابر ، دوربین های امنیتی مزرعه بی سیم نیازی به کشاورزان برای حفظ زیرساخت های سرور گران قیمت برای نظارت بر مزارع و حیوانات خود ندارد. این که آیا آنها می خواهند از سال گذشته هر زمان تصاویر و فیلم ها را مرور کنند یا یک خوراک زنده از املاک خود را ببینند ، راه حل های سیستم امنیتی مزرعه انجام این کار را برای آنها آسان می کند.

محافظت از اراضی کشاورزی کشورمان به دلایلی بسیار مهم است. فارغ از اینکه کشاورزان بسیاری از هکتارها باید مدیریت کنند ، فروشگاه نهصد گزینه های نظارتی کامل ، کامل با قابلیت دید در شب را برای آنها فراهم می کند تا به ایمنی در حفظ خواص آنها کمک کند:

سرقت: سرقت تجهیزات یا دام می تواند به طور جدی بر توانایی تأمین معاش کشاورز تأثیر بگذارد ، اما راه حل های امنیتی بی سیم ما حتی در صورت عدم حضور افراد در محل ، به نظارت بر دارایی کمک می کند.
بلایای طبیعی: سیل یا خشکسالی می تواند برای خط تولید یک کشاورز مخرب باشد. هیچ راهی بهتر از دوربین های امنیتی  برای نظارت بر وضعیت مزارع و دارایی وجود ندارد.آشنایی با انواع دوربین مداربسته مخفی کوچک منزل

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد راه حل های ما با کارشناسان فروشگاه نهصد تماس بگیرید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *